אנשים ומחשבים: רב שיח בחירות 2015

אנשים ומחשבים: רב שיח בחירות 2015

לכתבה המלאה:

"הבעיה היא לא להשיג מאות אלפי צפיות ביוטיוב (YouTube). האתגר הוא בייצור שיח איכותי", כך אמר נמרוד פרידברג, מנכ"ל Feed Media, המספקת פתרונות עסקיים ושיווקיים לגופים מסחריים, פוליטיים וציבוריים.

הדברים נאמרו ברב שיח מיוחד שנערך בבית אנשים ומחשבים לקראת הבחירות הקרבות, תחת הכותרת "אסיפת העם ברשת תכריע את הבחירות?", בהנחיית יהודה קונפורטס, העורך הראשי של הקבוצה.

פרידברג חידד את דבריו: "הומור, כפי שבא לידי ביטוי בסרטונים במערכת הבחירות הנוכחית, הוא מפלט פשוט למתחמקים ממסר מורכב. הסרטונים משכיחים את העובדה שבניכוי הלייק והשיתוף, מדובר במערכת בחירות שתקבע איך ייראו ארבע השנים הבאות במדינת ישראל".

מנכ"ל Feed Media מצטרף לשורת אנשי הדיגיטל שמודעים למגבלות הממלכה שלהם: "אין תמהיל מדויק בין שטח לדיגיטל. היכולת הגדולה של הדיגיטל על פני השטח היא בהגעה לטרגוט מחודד (הגעה ללקוח באופן ממוקד – ר"ק). רמת הרזולוציה שניתן להגיע אליה בפייסבוק (Facebook) היא משהו שאין שלט או פלאייר שיכול לספק. כל אלה, בשילוב היכולת לפנות עם חומרים סקטוריאליים, הם שובר השוויון הגדול של הדיגיטל במערכות הבחירות האחרונות. מדובר בכוח שלא היה בעבר בידי המפלגות".

פרידברג סיכם באמרו כי "כיום, הרשתות החברתיות הן זירה פרוצה , יש יד קלה על המקלדת. זה לא צומח מכלום – כשחברי כנסת מרשים לעצמם לפרוץ כל סכר אפשרי, לא ניתן לבוא בתלונות על אלימות ניסוחיו של הטוקבקיסט הממוצע".

השאר תגובה